ЛНУ ім.І.Франка
 

ТВОРЧИЙ ДОРОБОК СТУДЕНТІВ

 
Головне меню
Головна сторінка факультету Про роботи Радіосценарії Огляди Студентські видання Фотогалерея До 150-ї річниці народження І.Франка Пам'яті професора В.Здоровеги
Творчий доробок студентiв

     Опановуючи спеціалізації "Журналістська робота на телебаченні" і "Журналістська робота на радіо", студенти факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка готують радіо- і телевізійні інформаційні випуски, теле- і радіоінтерв'ю, телевізійні- і радіокоментарі, радіо- і телевізійні нариси на різні суспільно-важливі теми та з життя університету. Це – одна з важливих навчально-методичних форм підготовки майбутніх фахівців з телерадіожурналістики.

     Викладачі кафедри радіомовлення і телебачення наголошують на тому, що національний інформаційний простір є запорукою незалежності, соборності української держави. Основними засадами професійної діяльності журналістів в Україні мають бути національна свідомість, державницьке мислення, глибока моральність і духовність, патріотизм і громадянська мужність. Ці національно-моральні засади визначають, по-перше, мету діяльності ЗМІ, по-друге, зміст і характер функціонування ЗМІ, по-третє, методи і форми подачі журналістських матеріалів.

     Отже, запрошуємо ознайомитися з телевізійними- і радіоматеріалами студентів. Прискіпливий читач і глядач побачить у них також деякі огріхи. Але незаперечним є те, що студенти своїми творчими роботами прилучаться до формування індивідуальної та громадської думки, утвердження української мови, культури, духовності.

Василь Лизанчук
Завідувач кафедри
радіомовлення і телебачення Львівського національного університету імені Івана Франка
доктор філологічних наук, професор
Відео