Студенти-журналісти побували у зоологічному музеї

Студенти першого курсу факультету журналістики нещодавно відвідали зоологічний музей Львівського національного університету імені Івана Франка, який є одним з найстаріших університетських музеїв Європи.

Наукові колекції налічують понад 178 тисяч експонатів, з яких біля 10 тисяч формують експозицію. Фонди музею презентують тваринний світ усіх континентів та всіх акваторій земної кулі, тут також зберігають деякі зниклі види тварин.
Студенти оглянули цінні колекції безхребетних тварин, амфібій і рептилій, іхтіологічні, орнітологічні та ентомологічні експонати, а також ознайомилися з рідкісними ссавцями.
Екскурсію провів завідувач Зоологічного музею, кандидат біологічний наук Ігор Віталійович Шидловський.