Львівський національний університет імені Івана Франка

Факультет журналістики

Національна спілка журналістів України

Вельмишановні колеги!

Запрошуємо Вас узяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Сучасна українська журналістика і виклики ХХІ ст.», присвяченій 80-річчю від дня народження заслуженого професора ЛНУ імені Івана Франка Володимира Йосиповича Здоровеги, що відбудеться 15-16 жовтня 2010 року.

Основна проблематика конференції:

• наукова діяльність В. Здоровеги у контексті українського журналістикознавства другої половини ХХ ст.;

• сучасні ЗМІ: проблеми, тенденції, перспективи;

• історія української журналістики: актуальність і методологічні засади дослідження;

• масове комунікування: мова, текст, гіпертекст;

• світоглядна публіцистика у контексті глобалізаційних процесів;

• ЗМІ і проблеми формування українського національного інформаційного простору;

• електронні ЗМІ: виклики часу

• сучасні комунікаційні технології;

• правовий аспект діяльності ЗМІ;

• ЗМІ і реклама;

• свобода слова і моральна відповідальність журналіста;

• понятійний апарат сучасної теорії комунікації;

• актуальні проблеми медіаосвіти;

• редагування і видавнича діяльність;

• український державницький дискурс і ЗМІ;

• особистість у журналістиці;

• спогади про В. Здоровегу.

Мова конференції – українська

Для участі в конференції потрібно до 15 травня 2010 року надіслати текст виступу за адресою: 79044, м. Львів, вул. Генерала Чупринки, 49, факультет журналістики, електронна адреса sinichichgalina@rambler.ru

Матеріали конференції будуть опубліковані у спеціальному збірнику до початку конференції.

Вимоги до оформлення тексту виступів:

Обсяг публікації – 5-7 сторінок формату А4.

Текстовий редактор Microsoft Word.

Шрифт – Times New Roman, кегль – 14.

Інтервал – 1,5.

Якщо у виступі є посилання, то в тексті вони зазначаються у квадратних дужках і через кому – сторінка цитати (напр., [13, с. 21]); список посилань подається після тексту публікації і формується не за алфавітом, а за черговістю використання того чи іншого джерела; оформляється цей список згідно із чинними вимогами.

Текст виступу подається у такій послідовності:

• інформація про автора статті (прізвище, ім’я, посада, науковий ступінь або вчене звання);

• назва виступу;

• текст виступу;

• список використаної літератури.

Оргкомітет просить вказати номер службового (або домашнього) і мобільного телефонів (або e-mail); вказати на потребу у забезпеченні готелем.

За довідками звертатися:

— завідувач кафедри української преси проф. Кость Степан Андрійович (тел. 2-394-223, моб. 097-520-11-07);

— асистент кафедри української преси Синичич Галина Володимирівна (тел. 2-394-192, моб. 096-591-41-17).

Примітка: Витрати за проїзд, харчування і проживання – коштом учасників конференції.

Оргкомітет.