В Університеті відкрили виставку до Дня журналіста

6 червня 2011 року у Виставковій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відкрили виставку студентських фото-робіт «В альбом Alma Mater», присвячену 350-річчю Університету та Дню журналіста.

На огляд  представили 29 світлин студентів  факультету журналістики: Романа Балука, Юлії Гриценко, Мар’яна Павлика, Івана Пикуса, Ірини Малюк, Христини Купльовської, Марини Шуміліної, Марти Байдаки, Марії Фільчагової, Ірини Палич, Зоряни Козачок, Оксани Пазухи, Марії Казван.

Виставка тривала до 14 червня 2011 року.

За матеріалами Прес – центру Університету

Фото Олега Вічарика