День відкритих дверей на факультеті журналістики

Щороку студентські лави Університету поповнюють тисячі першокурсників. Цієї суботи, 18 травня, на факультет журналістики завітали абітурієнти з Чернігова, Черкас, Вінниці, Івано-Франківська, Тернополя Хмельницького та Рівного для того, аби дізнатися більше про перебіг вступної кампанії та ознайомитися з життям нашого факультету – починаючи з його історії, і аж до студентського дозвілля.

З вітальним словом виступив заступник декана з навчально-виховної роботи Ярослав Ігорович Табінський, який продемонстрував невеликий відеоролик про те, яким є ритм факультетського життя. Також він детально пояснив усю схему вступу до факультету журналістики, зазначивши, які документи необхідні та що потрібно знати майбутнім медійникам. Опісля до слова запросили Голову Студентської Ради факультету журналістики Христину Гапонюк. Вона розповіла про всю роботу, організацією якої займається студентство, зокрема, наголосила на важливості мистецьких акцій та фестивалів, благодійних заходів, в яких беруть участь студенти-журналісти.

Про наймолодшу, однак дуже активну студентську громаду – «Дискусійний клуб» – розповіла її учасниця Соломія Буй. Оскільки студентка є лише першокурсницею, то радо поділилась з абітурієнтами і власними враженнями від навчання на факультеті. Про наукові досягнення студентів-журналістів, участь у всеукраїнських та міжнародних науково-практичних конференціях та семінарах розповідала Галина Сафроньєва, Голова Наукового товариства факультету. Вона також дала кілька настанов щодо вибору майбутньої професії та закликала усіх з великою відповідальністю розпочати вступну кампанію.

На завершення зустрічі абітурієнти та їхні батьки переглянули фільм «Львівська школа журналістики на службі національній ідеї», автором якого є  творчий колектив нашої alma mater.r.

Соломія Буй
Фото Галини Сафроньєвої