ЛНУ імені Івана Франка стартує з вольової перемоги на «Універсіаді Львівщини – 2013»

Вчора, 21 березня, футзальна команда Львівського національного університету імені Івана Франка не без проблем переграла Львівський національний Аграрний університет з рахунком 2:1.

У стартовому матчі футзалісти Львівського національного університету імені Івана Франка (ЛНУ) у рідних стінах зустрічалися з Львівським Національним Аграрним Університетом (ЛНАУ). Для команд це був вступний крок у стрімке русло турніру, де обидві взяли за мету приказку: «Хороший початок забезпечує хороший кінець». Однак, смак перемоги можна відчути лише одному.

Свистком арбітра команди розпочали у жвавому темпі. З перших хвилин колективи придивлялись один до одного, створюючи по черзі небезпечні моменти. Першими свою нагоду реалізували футзалісти Університету Франка – вже на 3 хвилині, після розіграшу кутового, на добиванні вдало зіграв Ігор Пилип’як – 1:0. Пропущений м’яч лише завів команду з Дублян, яка усіма силами пішла вперед. Неприємний момент для господарів поля стався у середині першого тайму, коли після жорсткої опіки зазнав травми один з лідерів команди Назар Фурда. Далі ініціативу у матчі перехопили гравці Аграрного університету, завзятість яких на 13 хвилині принесла свої плоди – після суєти у штрафній площадці футболістів ЛНУ м’яч опинився у нападника ЛНАУ, який своїм ударом зрівняв рахунок у матчі – 1:1.

З кожною хвилиною другої половини зустрічі напруга у матчі все зростала. Перші хвилини другого тайму свої умови далі диктували гості. Завдяки своєму непоступливому характеру після різкого старту від ЛНАУ футзалісти Франкового університету, відкривши друге дихання, змогли  взяли гру під свій контроль. Мобілізувавшись, господарі проводили атаку за атакою. Небезпечно били і Дрофяк, і Вишиваний, і Пилип’як, однак, переграти голкіпера суперників їм так і не вдалось. У деяких моментах гравці відверто «мазали».

Розв’язка настала за дві хвилини до завершення матчу. Андрій Перун на 18 хвилині другої двадцятихвилинки увірвався у карний майданчик і при тісній опіці, не розгубившись, майстерно перекинув голкіпера, тим самим подарувавши перемогу Львівському національному університету. Остаточний рахунок - 2:1 на користь господарів.

Таким чином, ЛНУ імені Івана Франка здобув перші три залікові пункти. «Сьогодні була досить важка гра, напруга в якій тривала до останньої хвилини. Бо по суті,  команди були рівні по силі. Перший тайм був за командою Дублян, проте ми зробили корективи та правильно перебудували гру. Також, на мій погляд, за рахунок більшого бажання перемогти ми зуміли переломити хід зустрічі, що і позначилось на результаті», - поділився враженнями після матчу захисник ЛНУ імені Івана Франка Роман Вишиваний.

Наступна гра відбудеться вже у четвер, 28 березня, де гравці Франкового університету зустрінуться зі своїм принциповим суперником - Національним університетом «Львівська Політехніка». Гра розпочнеться о 17:00 у Спорткомплексі ЛНУ.

Дмитро Пальчиков

Фото Наталії Пасаман