Cтуденти факультету журналістики відвідали сиротинець у с. Бортники Жидачівського району Львівської області

20 грудня студенти факультету журналістики відвідали сиротинець у с. Бортники Жидачівського району Львівської області. Ініціаторами поїздки передовсім стали голова студентського профбюро факультету журналістики Марян Павлик та голова Студентської Ради факультету Юлія Неділько.

До відвідин готувалися завчасно. Учасниками цієї благодійної акції стали усі студенти й викладачі факультету. На зібрані кошти для 20-х хлопчиків, вихованців дитбудинку, придбали солодощі, фрукти, іграшки, дещо з одягу. Долучилися до цієї благородної справи також меценат Володимир Костик, випускники факультету журналістики Тетяна Турчина (тепер директор піар-студії «Конквест») та Анатолій Нашкерський, керівник відділу зв’язків із громадськістю Львівської фірми «Світоч». Завдяки їхній допомозі святкові пакунки поповнилися цукерками, печивом, йогуртами, а ще – цікавими книжечками, навчальними програмами та пізнавальними фільмами з історії України. Активними помічниками і координаторами цієї акції були також проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку університету доц. Марян Володимирович Лозинський та заступник декана факультету журналістики з навчально-виховної роботи Тетяна Миколаївна Хоменко.

Так ми готували подарунки Нарешті приїхали Останні приготування до зустрічі з дітьми Директор сиротинця, брат Руслан, знайомить нас зі своїми вихованцями
А так ми вітали наших нових друзів Час роздавати подарунки настав Миколай приніс пакунки, а в пакунках – подарунки Може, саме він – спортивне майбутнє України
Товаришували ми у колі широкому І в колі вузькому... Знайшли тут і майбутнього фотокореспондента Це його перші фотобудні
Люди тут дуже гостинні. Був тут і хліб... ...І до хліба Майбутній зять має добре їсти Тепло наших сердець з тобою. До зустрічі!