Обійми мене!

Днями студенти Франкового університету відзначали незвичайне емоційне свято – День спонтанного прояву доброти.

Спеціально до цього дня Студентська рада факультету журналістики організувала флешмоб  «Обіймайка», під час якого активна молодь із листівками у руках щиро пригортала перехожих, даруючи їм свою бадьору енергію та душевну радість.

Одна із учасниць флешмобу Людмила Руденко захоплено поділилася своїми враженнями від дійства: «Так мило і приємно було дарувати обійми зовсім незнайомим людям. Цей день ще раз довів, що студентство – потужна сила, яка  здатна спонукати суспільство до добрих вчинків».

Духовний теплообмін студентів у такий прохолодний день зумів зігріти серця перехожих, додавши хорошого настрою. Дивлячись в усміхнені очі, розумієш, наскільки здатний такий простий і дружній прояв доброти звеселити, підтримати і внести якийсь спокій та духовний затишок у буденне життя.

До речі, як з`ясували, виявлення душевного тепла обіймами підвищує імунітет, стимулює нервову систему, викликаючи неймовірний настрій з усвідомленням того, що ти не один у цьому світі. А деякі вчені стверджують, що за допомогою обіймів іноді можна навіть вилікувати людину. За думкою італійських  професорів  вони є нашим еліксиром, бо не лише зміцнюють здоров`я, але й продовжують життя. Відомо, що Альберт Ейнштейн,  коли зазнавав труднощів у науковій роботі, йшов до дружини, просячи обійняти його, бо тепло та  увага жінки давали йому наснаги та нестримної енергетики. Обійми, на думку дослідників, є справжньою «дозою» морального тепла, відчуття безпеки, радості й захищеності.

Отож, відкрийте свою душу та подаруйте людям трішки сонця, не чекаючи на це свято цілий рік, а також пам`ятайте, що світ врятує не лише краса, а й добро !

Валерія Паненко

Фото Олександри Присташ