Журналісти обрали нового голову Студентської ради

Минулого тижня на факультеті журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася звітно-виборча конференція виконувача обов'язків голови Студентської ради Мар'яни Сич та обрання нового її керівника. Претендентами на цю посаду були студентка другого курсу Анна Солом'яна та першокурсник Тарас Радюкін. Участь у події взяли студенти-делегати факультету та незалежні спостерігачі (також в особі студентів). Присутніми на заході були також заступники декана з навчальної та навчально-виховної роботи Богдан Тихолоз і Ярослав Табінський, голова Студентського уряду Роман Яцикович.

Після ухвалення порядку денного, узгодження членів мандатної та лічильної комісії, свою діяльність упродовж вересня 2013-квітня 2014 року підсумувала студентка п'ятого курсу Мар'яна Сич. У своїй презентації вона представила  спільні заходи, організовані студентами-журналістами під її керівництвом. Серед них – зустріч із братами Капрановими, збір речей для дітей-сиріт до дня святого Миколая, зйомки відеоролика про євроінтеграцію, новорічне привітання, святкування Дня української писемності та мови та інші. Після затвердження звіту свої передвиборчі програми представили кандидати на посаду голови Студентської ради.

Студентка другого курсу Анна Солом'яна прагне розвивати культурне життя факультету. Спочатку вона підсумувала ту роботу, до якої, разом із колегами, доклала зусиль. Зокрема, це організація виставки «Журналісти теж малюють»,  яку доповнюватимуть новими роботами, концерти, присвячені пам'яті Тараса Шевченка й Володимира Івасюка. Передвиборча програма студентки містила плани стосовно організації конкурсів «Міс і Містер факультету журналістики», створення театрального гуртка, розвиток благодійності, яка передбачає відвідання дитячих будинків і пансіонатів, у яких мешкають літні люди. Цінними для студентів Анна Солом'яна вважає і спілкування з досвідченими колегами, тому передбачила зустрічі із журналістами та співпрацю із громадськими організаціями. Не оминула Анна і роботу Студентської  ради факультету журналістики зі Студентськими радами інших факультетів, Профспілкою, Студентським урядом, Науковим товариством факультету, Дискусійним клубом та факультетськими ЗМІ, серед яких «Franko TV», газета «МоЖу». «Ми повинні працювати разом, оскільки це не робота однієї людини, а наша спільна», - каже вона.

Студент першого курсу Тарас Радюкін свою увагу закцентував на навчальному процесі. Першокурсник бачить доцільність у  проведенні круглих столів із викладачами, зустрічей із деканом та журналістами. Як вважає Тарас, наукова робота не повинна зосереджуватись лише у межах факультету, тому має на думці співпрацю з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, з громадською організацією ЕЛСА (Міжнародною спілкою студентів-юристів), а також – із Дискусійним клубом та Науковим товариством факультету. Стосовно студентського дозвілля, у Тараса передбачена організація творчих  вечорів, створення команди КВК, проведення спортивних заходів (турнірів і змагань з різних видів спорту), а також факультетських вечорів («Міс/Містер факультету», «День Першокурсника» та інші), інтелектуальних ігор і благодійних акцій.

Після виступів кандидатів присутні обговорювали їхні програми, ставили запитання, а після цього голосували. За підсумками, на кілька голосів попереду опинився студент першого курсу Тарас Радюкін, який став новим головою Студентської ради факультету журналістики. Тому побажаймо йому сил, терпіння, наснаги, послідовних і мудрих кроків у своїй діяльності.

Фото Назарія Лазура