Факультет журналістики обрав Голову Студентської ради

У приміщенні Центру культури і дозвілля Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася звітно-виборча конференція Студентської ради факультету журналістики. 28 березня 2013 року студенти-делегати та учасники конференції мали змогу послухати звіт про діяльність Студентської ради за останні два роки, а також обрати нового очільника органу студентського самоврядування.

Привітав учасників і відкрив конференцію Голова Студентського Уряду університету Роман Яцикович. Він ознайомив присутніх зі складом президії та лічильної комісій. Також зазначив, що Студентська рада факультету журналістики – яскравий приклад належного функціонування органу студентського самоврядування. Після оголошення порядку денного слово передали Іванові Пикусу. Екс-голова за допомогою мультимедійної презентації наочно прозвітував перед публікою про свою діяльність у період із квітня 2011 по квітень 2013 року. Зокрема,  він відобразив основні завдання, які планував виконати, перебуваючи на цій посаді, показав активну участь студентів-журналістів в університетських заходах, відзначив належну наукову роботу та продемонстрував позитивні результати діяльності.

Після свого виступу Іван Пикус подякував членам Студентської ради й адміністрації факультету за плідну  й насичену командну працю: «Факультет журналістики – це один механізм, який має працювати разом». Наприкінці свого звіту отримав заслужений подарунок – грамоту від декана факультет журналістики Михайла Павловича Присяжного за вагомий внесок у розвиток факультету. Голова мандатної комісії, четвертокурсниця Мар'яна Сич від імені членів Студентської ради також висловила вдячність Іванові Пикусу за виконану роботу та побажала подальших успіхів у професійному зростанні.

Від адміністрації факультету виступив заступник декана Ярослав Табінський. Він зазначив, що наступний Голова Студентської ради повинен гідно нести таку відповідальну місію, як належне представлення факультету на університетському рівні. Також звернув увагу на те, що зараз факультет повинен розвивати потенціал молодих науковців, активніше долучатися до благодійництва та готувати інтелектуальні кадри. Наприкінці додав: «Ми повинні бути однією сім'єю та допомагати одне одному».

Після звітної частини розпочалося ознайомлення присутніх із програмами кандидатів на посаду Голови Студентської ради – третьокурсниць Христини Гапонюк і Катерини Генсіровської. Кожна з дівчат продемонструвала свою програму заходів, які б вона змогла організувати на майбутній посаді. Христина Гапонюк звернула увагу на реорганізацію структури Студентської ради, створення факультетського видання, правильну організацію роботи прес-служби,  модернізацію новинного сайту, налагодження міжнародної співпраці та роботи з Науковим товариством, а також сприяння студентському стажуванню за кордоном. Христина наголосила на потужній підготовці до 60-річчя факультету журналістики, проведенні внутрішніх конференцій, підтримці благодійних акцій, та організації культурно-масових і спортивно-розважальних заходів.

Інший кандидат, Катерина Генсіровська, прозвітувала про культурні досягнення, зокрема, проведення різноманітних урочистих заходів разом зі студентами та створення кіноклубу, який зараз успішно функціонує на факультеті. Серед головних ідей Катерини – організація театрального факультетського гуртка,  проведення вистав, формування груп-студій, флешмобів, буккросингу та видання газети.

Опісля представлення програм присутні мали можливість взяти участь у їхньому обговоренні та ставили кандидатам запитання. Настала найбільш хвилююча  мить – голосування. За результатами, оприлюдненими лічильною комісією, більшість голосів набрала Христина Гапонюк, яка після ухвалення рішення подякувала присутнім за  довіру.

Отож, вітаємо Христину і бажаємо успіхів, вдалої праці та реалізації усіх намірів!

Фото Маряна Павлика та Зоряни Козачок