Студентська конференція про журналістську освіту в Україні

На факультеті журналістики 12-13 травня 2011 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція "Журналістська освіта в Україні: школи, постаті, перспективи розвитку" (присвячена 350-й річниці заснування Львівського національного університету імені Івана Франка).

Учасниками конференції стали студенти-журналісти з Києва, Чернівців, Луцька, Сум, Луганська, Запоріжжя, Вінниці, Донецька. Організовували цей захід студенти та викладачі факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка. Взяли участь у конференції й представники львівських вишів.
Під час пленарного засідання до студентів звернувся декан факультету журналістики Михайло Павлович Присяжний, який ознайомив гостей із структурою факультету журналістики, особливостями навчання. Також учасників конференції вітали доктор філологічних наук, професор Борис Володимирович Потятиник та академік Академії наук вищої освіти України, заслужений професор Львівського національного університету імені Івана Франка, Олександра Антонівна Сербенська.
Після пленарного засідання відбулося урочисте відкриття студентської фотовиставки "В альбом Alma mater" та нагородження авторів світлин. Згодом презентували наукові видання викладачів факультету видавництва "ПАІС", а після обіду учасники конференції зібрались у секціях, щоб обговорити проблеми сучасної журналістики, розвиток блогосфери, соціальних мереж, а також вплив стереотипів та реклами.
У другий день конференції відбулися журналістські майстер-класи, а також екскурсії Львовом
.