Студенти факультету журналістики - одні з найкращих в області

Недостатньо опанувати премудрість,

треба також уміти користуватися нею.

Цицерон

Повсякчас людський розум цінували найбільше, адже освіченість людей була головним пріоритетом суспільного розвитку. Приємно, що і зараз, в епоху науково-технічного прогресу та постійного руху вперед, наша держава продовжує збагачуватися цікавими та неординарними особистостями, серед яких особливо активними та успішними є студенти.

20 листопада у Будинку вчених найкращі студенти Львівської області, які упродовж навчального року зуміли досягти вагомих результатів у різних галузях науки, отримали премії від Львівської державної адміністрації, Львівської обласної ради та іменні премії Чорновола, Вітовського, Степанівни, Колесси. З вітальним словом виступили Голова бюджетної комісії Львівської обласної ради Ярослав Качмарик, заступник Голови Ради ректорів І-ІІ рівнів акредитації Наталія Зубко, Голова Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Марія Яцейко, ректор національного університету «Львівська політехніка» Юрій Бобало та Голова Управління освіти і науки Львівської області Михайло Берегін. Почесна президія привітала гостей та «винуватців» свята і під гучні оплески вручила студентам квіти та грошові премії. Приємно зазначити, що зі 170 номінантів було двадцять чотири студенти Франкового університету, а серед них і представниця факультету журналістики – другокурсниця Уляна Лаврик, яка виголосила почесну промову від імені студентської спільноти Університету.

Тож усім варто брати приклад з таких юних, але впевнених та активних науковців, які  використовують усі шанси та можливості сповна. Не варто боятись ризикувати, думати та говорити. Кожна нова ціль та ще одна пройдена сходинка для студента – це вдалий крок до великого життєвого успіху, який дає нам впевненість у завтрашньому дні.

Світлана Куропій