Серед найкращих студентів Університету четверо журналістів

Минулого тижня у Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося нагородження переможців та лауреатів конкурсу «Найкращий студент Університету-2013».

Заслужені грамоти за активну громадську, наукову, медійну,культурну та спортивну діяльність призерам вручив Перший проректор Василь Височанський, побажавши здібній молоді нових досягнень в обраних сферах.

Цьогорічний конкурс видався плідним і для журналістів, яких серед нагороджених виявилося четверо. У номінації «Найкращий студент-аналітик» ІІ місце посів студент 4 курсу, координатор Дискусійного клубу Ярослав Назар, другокурсниця, заступник Голови студентської ради Анна Солом'яна здобула ІІ місце як найкращий студент-культурний діяч,ІІІ позицію в номінації «Найкращий студент-медійник» отримала студентка ІІ курсу, керівник прес-служби факультету журналістики Юлія Девда, а перемогла у цій номінації магістр, кореспондент студентського телебачення  «Franko TV», голова Студентської ради Мар'яна Сич.

Як зізнаються призери, для них ця нагорода є стимулом вдосконалювати свої вміння і таланти й невтомно досягати більшого. Зокрема, Анна Солом'яна вважає, що участь в будь-якому факультетському чи університетському творчому заході не тільки розвиває організаторські й естетичні здібності, а й є чудовим приводом утвердити думку, що роки навчання у вищому навчальному закладі даром не пройшли. «Ще в школі мені подобалось показувати те, що люблю і  те, що добре виходить, а зараз роблю це для спогадів зі студентського життя», - каже дівчина. Важливою річчю для будь-якого студента ще один лауреат Ярослав Назар вважає самоосвіту, оскільки вона є джерелом знань для спудеїв. Саме Дискусійний клуб, яким координує хлопець, дає змогу його учасникам вести розмову на різноманітні теми, висловлювати свої думки, слухати й аналізувати судження своїх колег. « Ми маємо змогу розмовляти про  багато аспектів життя та історії, аналізувати їх, – зазначає Ярослав і додає: – Ми запрошуємо лекторів,які допомагають нам з літературою для теми, діляться своїм професійним досвідом».  Юлія Девда  впевнена, що сьогодні, в шаленому темпі життя, ми не маємо права втрачати бажання здобувати нові перемоги, але не забувати смак тих, які вже минули. «Час біжить, ми не повинні оглядатися назад, стрімко йти вперед, але пам’ятати, що зусилля у минулому – це результат теперішнього». Мар'яна Сич згадує свій перший досвід на телеканалі ICTV, який став для неї серйозною професійною школою, та каже, що саме п'ятий рік навчання на факультеті журналістики Франкового університету став для неї найбільш плідним і яскравим. «Якщо охарактеризувати мій навчальний рік п’ятьма словами або ж фразами, то це, мабуть, буде: активність, втілення мрій, потреба часу, постійне самовдосконалення та задоволення від зафільмованих матеріалів».

Повні версії інтерв'ю читайте на сторінці сайту Студентської ради факультету журналістики: http://jourfaculty.lviv.ua/. Ще раз вітаємо призерів із отриманням нагород і бажаємо життєвих успіхів!

Прес-служба факультету журналістики

Фото Діани Горбань