Університетська спартакіада 2015

16 березня  2015 року у спорткомплексі Львівського національного університету імені Івана Франка в рамках Спартакіади серед працівників відбувся щорічний  турнір з міні-футболу  серед професорсько­-викладацького складу. Організаторами й ініціаторами заходу стала кафедра фізичного виховання та спорту.

Цьогоріч  поборотись за першість у футзальній спартакіаді  взялися шість команд, зокрема: минулорічні переможці - збірна механіко-математичного факультету, представники біологічного, географічного та філологічного факультетів, а також журналісти та електроніки. Методом жеребкування команди поділили на дві групи, а далі розпочалась запекла боротьба. Упродовж змагань, команди демонстрували відмінні спортивні якості та згуртований командний дух. Після декількох ігор явними фаворитами зустрічі стали гравці мах-мату та біологічного факультету. До трійки лідерів упевнено потрапила і збірна журналістів, здолавши географів з рахунком 2:1. У запеклому протистоянні темпераментні біологи не хотіли поступатись досвідченим мех.-матівцям, а ті тримали впевнену оборону воріт. Проте всі інтриги розвіялись у серії пенальті, адже м’яч був на боці  біологів. Таким чином,  у фіналі зійшлись журналісти та збірна біологічного факультету. Перший тайм був дуже напружений та емоційний, команди смакували ударами повз ворота суперників, а ось в другому  біологи все ж таки знайшли ключі до воріт медійників та здобули гідну перемогу. Як результат - 3:1 і команда біологічного факультету стає переможцем турніру, а журналісти посідають заслужене – 2-ге місце.

Третє місце впевнено посіла команда механіко-математичного факультету, фактично не давши шансів наполегливим  географам.

Після  спартакіади, оргкомітет вручив призерам справедливо здобуті нагороди та кубки. Один з організаторів - Щепанський Юрій Ярославович -  висловив щиру вдячність гравцям за участь та побажав міцного здоров’я й впевнених перемог.

Нагадуємо, що у вівторок 17 березня  відбулися командні змагання з настільного тенісу, в яких майстри малої ракетки, представники факультету журналістики, доцент Ігор Паславський та аспірант Олег Чунис здобули 1-ше місце. Тож вітаємо наших спортсменів та бажаємо їм нових здобутків та перемог.

Іван Пикус