ЛНУ ім.І.Франка
English version  
 
 

НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТУ

 
Головне меню
Головна сторінка Iсторiя  та сьогодення Керiвництво Кафедри Лабораторії Магiстратура Аспiрантура Виховна робота Абітурієнтові Наукові видання Рада молодих вчених Прес-служба Iнститут екологiї  iнформацiї Творчий доробок студентів
 
Наші друзі
 

 
 


 

Андрій Шевченко: «У руках журналіста може бути доля всього світу»

 

        

На факультет журналістики завітав спеціально запрошений гість з Києва – політик, медійник з багаторічним стажем, громадський діяч Андрій Шевченко. Модератором зустрічі була  доцент кафедри нових медій факультету журналістики Наталія Габор, яка розповіла всім присутнім цікаві факти з життя журналіста.

Майстер-клас від медіафахівця тривав понад годину. За цей час першокурсники побавилися з ним у гру «Тед Шульц», під час якої уявили себе Президентом США Кеннеді та визначили основну соціальну місію будь-якого медіапрацівника. Також Андрій Шевченко розповів про свою нелегку журналістську кар"єру та про спокуси, які постають перед журналістом. «Якщо вам слід обирати між громадянським обов"язком та професійними чеснотами, знайте, що інформацію слід донести до аудиторії за будь-яких умов. Адже в руках журналіста може бути доля цілого світу», - зауважив гість. На завершення зустрічі студенти ставили цікаві запитання про суспільне мовлення, про долю опозиційного каналу «ТВі» та про перспективи своєї майбутньої професії.

 

Галина Сафроньєва