Премію авторам-переможцям вручив голова журі – академік Леонід РудницькийПремія фонду Воляників-Швабінських за навчальний посібник «Системний аналіз у журналістиці»

Редактор журналу „Універсум”, доцент кафедри української преси Олег Романчук отримав третю премію конкурсу україністики фонду Воляників-Швабінських за навчальний посібник „Системний аналіз у журналістиці”. Фонд діє при Фундації Українського Вільного Університету в Нью-Йорку, то ж премії авторам-переможцям вручив голова журі – академік Леонід Рудницький, який прилетів з-за океану.

Посібник Олега Романчука – оригінальний, новаторський підхід автора до використання системного аналізу в царині журналістики. Комплексний аналіз дає змогу розглянути взаємозв’язки політики, науки, культури, економіки та екології в контексті засобів масової інформації.

Нагадуємо, що це видання також увійшло до Короткого списку номінації "Обрії" (розділ "Спеціальна література") Х Всеукраїнського рейтингу "Книжка року 2008".