Віддай емоції небу

Останні події в країні просто не залишають місця для позитиву. Але не все так погано, як здається. Щоб трішки розрядити напружену атмосферу, львівський євромайдан став ініціатором акції «Відпусти емоції в небо», яку організували дівчата-волонтерки Марта Дармограй, Галина Румянцева і Тетяна Новак. З 12:00 до 16:00 всі-всі євромайданівці мали змогу висловити все, що наболіло їм за останній період. На невеличкому аркуші паперу кожен писав свою думку, враження чи побажання для української влади.

«Багато людей виявило велике бажання висловити свій коментар до подій, що відбуваються зараз в країні. Їхнє обурення потрібно виставити на загал, бо ж не можна тримати все в собі», - каже Тетяна. «Люди хотіли висловити те, що в них всередині. Ми якраз надавали їм цей шанс. Для людей ця акція стала своєрідним психологічним полегшенням»,  - додає Марта. В цей період було три скриньки, в які кидали люди кидали свої емоції, вилиті на папері. Писали, здебільшого, про владу, про «азірівку», дехто скаржився на особисте наболіле, тобто те, що накипіло в душі.

Волонтерка Тетяна розповіла,що до неї підходила дівчина, яка освідчилася своєму хлопцю на папері. Люди бувають різні і несуть вони з собою теж різні емоції. Волонтерка Галина підкреслює, що не обійшлося і без нецензурної лексики. «До нашої влади красивими словами говорити не можна через ситуацію в країні і обурення людей»,- каже вона. Після 16 години всі обурення та емоції на аркушах зібрали в один пакет та відпустили в небо, привязавши до 50-ти повітряних кульок. Попрощатися із кульками дівчата вирішили зі сцени. Відпустити емоції вдалося не з першого разу, а лиш з третього. Напевно, вони не хотіли покидати теплу львівську атмосферу євромайдану.

Діана Горбань