Зустріч із ректором

20 лютого у приміщенні Актової зали Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася чергова зустріч студентів із ректором Іваном Олексадровичем Вакарчуком. На ній обговорили ряд важливих питань, які стосувалися навчального процесу, проживання в гуртожитках, а також функціонування університетської їдальні та буфету. Також  в ході  зустрічі кожен охочий студент мав змогу поставити  ректору та проректорам актуальні запитання.

Почалася зустріч зі вступного слова Івана Олександровича, який відмітив, що присутні зібралися  у залі напередодні Міжнародного дня рідної мови. «Саме ваша підтримка у мовному питанні є визначальною», - зазначив ректор. Після цього слово надали відповідальному секретареві приймальної комісії Олегові Бовгирі. Він ознайомив студентів із особливостями вступу на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр». Інформація про правила вступу до магістратури вже розміщена на головній сторінці сайту нашого університету. Зокрема, Олег Вікторович наголосив на вчасній подачі заяв до прийому на п'ятий рік навчання та загальну  успішність студента упродовж чотирьох років бакалаврату.

Про плани модернізації університетської їдальні (ремонтні роботи, заміни обладнань) говорив проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Мар'ян Лозинський. Студенти, у свою чергу, запропонували продовжити графік роботи харчових точок навчального закладу. З цим погодився і ректор: «Робочий графік повинен відповідати потребам студентів».

Третє важливе питання стосувалося життя в гуртожитках. Про підсумки діяльності упродовж 2012 року розповів директор студентського містечка Роман Березюк. Він поділився з присутніми студентами – мешканцями гуртожитків планами на цей рік, зокрема, думками щодо заміни вікон у гуртожитку №4, поновлення насосів у 2 та 3 гуртожитках та розміщення у приміщеннях кухонь усіх гуртожитків якісних столів. Важливою проблемою залишається цілодобове постачання холодної  та гарячої води. Після обговорення студенти почали ставити свої запитання, які мали досить широки спектр: починаючи від розмови про особливості індивідуальної форми навчання та можливості аспірантів публікуватися у виданнях зарубіжних університетів, і аж до видачі довідок про участь у грантах до повернення коштів за відрядження та організацію медичного пункту в приміщенні університету.

На закінчення  проректор із науково-педагогічної роботи Звенислава Ігорівна Мамчур подякувала студентам за активну участь у заході, підкреслила важливість урочистостей до Міжнародного дня мови та шевченківських свят, які ідентифікують нашу націю, та побажала молодому поколінню бути активними. Завершив зустріч Іван Олександрович Вакарчук. Він порадив вихованцям вищого навчального закладу звертати увагу на мистецтво, зокрема, на якісну художню літературу та хороші фільми.