Зустріч Ректора зі студентами.

9-10 жовтня в рамках святкування Днів Львівського національного університету імені Івана Франка ректор Іван Олександрович Вакарчук зустрівся з першокурсниками та студентами-відмінниками, переможцями олімпіад і спортивних змагань, а також з представниками студентського самоврядування.

Почесні грамоти за успіхи в навчанні та активну участь у студентському житті отримали і представники факультету журналістики, а саме – Богак Марія, Сич Мар’яна, Пикус Іван, Сафроньєва Галина та Яремчук Олеся.