Ректор Університету зустрівся з колективом факультету журналістики

15 листопада 2011 року відбулася зустріч Ректора професора Івана Вакарчука з викладачами та працівниками факультету журналістики.

Декан факультету Михайло Присяжний у вступному слові подякував Ректорові та ректорату за допомогу й підтримку у вирішенні проблемних питань факультету, а також розповів про сучасний стан, наукові публікації, досягнення та перспективи розвитку факультету журналістики.

Під час зустрічі обговорили проблемні питання, пов’язані з браком лекційних аудиторій, потребою відкриття нового напряму «Видавнича справа і редагування», проведенням міжнародних студентських практик, покращанням матеріально-технічної бази факультету, й окреслили шляхи їх вирішення.

Ректор Іван Вакарчук подякував колективу факультету журналістики за працю та конструктивний діалог.

За матеріалами Прес – центру Університету

Фото Юлії Гриценко