Урочисте засідання Вченої Ради

У рамках святкування Днів Львівського національного університету в Актовій залі відбулося Урочисте засідання Вченої Ради. На дійство прибули спеціально запрошені гості – міський голова Андрій Садовий, перший заступник Голови ЛОДА Богдан Матолич, віце-ректор університету м. Ополє В’єслава П’ятковська-Степаняк, випускники нашого університету 1962 року,  а також делегація із Варшави.

Після виконання гімну «Гаудеамус» ректор ЛНУ Іван Олександрович Вакарчук розповів про історію святкування Днів Франкового Університету. З особливою приємністю він говорив про студентів: «Наші вихованці вибороли престижні нагороди на Міжнародних і Всеукраїнських олімпіадах. Ми з новими здобутками зустрічаємо і цьогорічний день Університету».

Богдан Матолич наголосив на сприянні розвитку молодих вчених, зокрема, він зазначив, що ЛОДА надає іменні стипендії для підготовки майбутньої наукової еліти. «Через освітні реформи ми можемо досягти ідеальної моделі освіти», - вважає службовець.  – Історія Вашого університету гідна подиву і поваги, тому учіться, творіть, прагнучи до майбутнього!» - такими словами він закликав усіх до навчання.

Від імені громади міста Львова Андрій Садовий нагородив дипломами колективи філософського, юридичного, географічного факультету, а також представників прикладної математики та інформатики і факультету електроніки. Особливу нагороду – Золотий герб міста – отримав доцент кафедри міжнародного відносин і дипломатичної служби Юрій Мороз. Університетові Андрій Садовий подарував пастирські послання Андрея Шептицького.

Також до слова запросили віце-ректора Опольського університету В’єславу П’ятковську-Степаняк та випускника 1962 року, Заслуженого журналіста України Василя Глинчака, які зі щирими побажаннями привітали Вчену Раду та усіх присутніх зі святом. З особливою приємністю проректори ЛНУ імені Івана Франка вручили дипломи Заслуженого професора Університету Вакарчукові І.О., Бацевичу Ф.С., Крупському І.В., Скаскову О.Б., Черниш Н.Й., Коссаку В.М., Яцурі В.В.

Музичним подарунком для усіх став виступ фольклорного колективу «Барва».

Після цього керівництво університету нагородило грошовими преміями авторів найкращих підручників та навчальних посібників.

Почесні грамоти та подяки за наукові здобутки, багаторічну сумлінну працю та внесок у розвиток університету отримали представники викладацького складу, зокрема, представники факультету журналістики - доцент Андрій Миколайович Яценко та старший лаборант Юлія Несторівна Витвицька. За високий рівень організаційної, національно-патріотичної та культурно-мистецької роботи серед студентів відзнаки отримали продекани, зокрема, і заступник декана з навчально-виховної роботи Ярослав Ігорович Табінський.

Після нагородження представників структурних підрозділів Університету, найкращі студенти,переможці Всеукраїнських та Міжнародних Олімпіад, отримали дипломи та енциклопедії Львівського національного університету імені Івана Франка.

На завершення Урочистого засідання Вченої Ради учасники дійства виконали Державний гімн України.

Галина Сафроньєва

Фото Йосипа Марухняка