Презентація книг

У рамках ХVII міжнародного Форуму видавців у Львові на факультеті журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася презентація книг «Профілі часу» Богдани Присяжної, «У пошуках рівноваги» Михайла Присяжного та «Сповіді перед диктофоном» Юлії Присяжної.

«Профілі часу» Богдани Присяжної – це екстракт її літературно-критичних, театрознавчих та культурологічних досліджень, надрукованих у періодиці. Особливе місце у виданні відведене творчості Лесі Українки, сучасному прочитанню її драматичних творів у театрі. Автор полемізує із новочасними упередженими критиками класиків української літератури. Книга призначена для широкого загалу читачів, особливо для студентів – майбутніх філологів, культурологів, журналістів, театрознавців.

Книга декана факультету журналістики Михайла Присяжного «У пошуку рівноваги» також призначена для студентів, які здобувають журналістський фах, а також – для широкого кола читачів. Нариси, статті, інтерв’ю, рецензії та інші публікації – це результат багаторічної праці автора, результат його спостережень за людьми і життям, погляд у минуле та прогнози на майбутнє, новітні явища та події крізь призму сучасної журналістики. Видатні особистості, невідомі факти, цікаві події – все у запропонованому виданні.

«Сповіді перед диктофоном» Юлії Присяжної – квінтесенція найцікавіших інтерв’ю молодої журналістки, які вона публікувала в газеті «За вільну Україну». Авторка ділиться з нами найсокровеннішими таємницями відомих митців, письменників, громадських діячів, які вони свого часу довірили читачам завдяки її посередництву. Особливо цікавою буде книга для студентів-журналістів, які не лише дізнаються про відомих особистостей, а й зможуть повчитися журналістської майстерності в авторки.

Підготувала Галина Синичич