На факультеті журналістики обрали нового голову профбюро

5 березня 2013 року цього року на факультеті журналістики провели звітно-виборну конференцію голови профкому факультету журналістики. На ній затвердили звіт попередника та програми кандидатів,  а також обрали керівника.

Юлія Шлиян розпочала конференцію звітом роботи профкому під її керівництвом за останній рік. Головним аспектом роботи профкому був соціальний захист. Також організував акцій та заходи, серед яких весняна толока, турнір з міні-футболу, відвідини будинку-інтернату, акція у підтримку бійців АТО «Лист на фронт», благодійний захід «Миколай про тебе не забуде» та вечірка. Звіт затвердили, а слово предали кандидатам на посаду голови профбюро.

Першою представила свою програму студентка першого курсу Олена Ляхович. Вона говорила про те, що очікує на співпрацю з усіма студентами та хоче створити злагоджену команду, обіцяла, що помаленьку, крок за кроком, старатиметься зробити так, аби факультет журналістики став гідним обличчям університету.

Якщо програма Олени була більш абстрактною, то Валерій Кущук чітко визначив, що саме збирається робити він. Серед головного – це створення інтернет-платформи для студентів, де буде безліч корисної інформації: від путівника щодо навчальної практики, корисної літератури, вакансій на роботу до книги скарг і пропозицій.

Після голосування оголосили результати: із 39 проти 23 – переміг Валерій Кущук. Завершив конференцію заступник декана факультету журналістики Богдан Тихолоз, який побажав успіху новому голові профкому і плідної та конструктивної діяльності студентів профспілки факультету.

Катерина Терендій

Фото Тетяни Петращук