ЛНУ ім.І.Франка
English version  
 
 

НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТУ

 
Головне меню
Головна сторінка Iсторiя  та сьогодення Керiвництво Кафедри Лабораторії Магiстратура Аспiрантура Виховна робота Абітурієнтові Наукові видання Рада молодих вчених Прес-служба Iнститут екологiї  iнформацiї Творчий доробок студентів
 
Наші друзі
 

 
 


 

Презентація книги Людмили Мар'їної

        

25 жовтня 2013 року студенти першого курсу факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка зустрілися із доцентом  кафедри теорії журналістики і масових комунікацій факультету журналістики Санкт-Петербурзького державного університету Людмилою Мар'їною. Вона презентувала юним мас-медійникам свою книгу «Журналистика и культура: динамика взаэмодействия». Її видали у львівському видавництві «Паїс» і видання, обкладинку якого прикрашають картини Василя Кандинського та Сальвадора Далі, згодом можна буде придбати у книгарнях. Також Людмила Петрівна запросила студентів на проходження практики до Санкт-Петербурзького державного університету та на веб-конференцію, яка проходитиме у березні. До речі, цього року у її рамках спробують провести телеміст.
Сама журналістка у Львові вже вчетверте і зізнається, що закохалася у це місто.
Наприкінці зустрічі з уст гості студенти почули запитання: «Чому ви прийшли в журналістику? Для чого ви пишете?» Відповідь на це майбутні майстри слова дали одностайно: «Щоб допомогти суспільству знайти правду».

 

Юлія Проц

Фото автора