Презентація книги Людмили Мар'їної

25 жовтня 2013 року студенти першого курсу факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка зустрілися із доцентом  кафедри теорії журналістики і масових комунікацій факультету журналістики Санкт-Петербурзького державного університету Людмилою Мар'їною. Вона презентувала юним мас-медійникам свою книгу «Журналистика и культура: динамика взаэмодействия». Її видали у львівському видавництві «Паїс» і видання, обкладинку якого прикрашають картини Василя Кандинського та Сальвадора Далі, згодом можна буде придбати у книгарнях. Також Людмила Петрівна запросила студентів на проходження практики до Санкт-Петербурзького державного університету та на веб-конференцію, яка проходитиме у березні. До речі, цього року у її рамках спробують провести телеміст.
Сама журналістка у Львові вже вчетверте і зізнається, що закохалася у це місто.
Наприкінці зустрічі з уст гості студенти почули запитання: «Чому ви прийшли в журналістику? Для чого ви пишете?» Відповідь на це майбутні майстри слова дали одностайно: «Щоб допомогти суспільству знайти правду».

Юлія Проц