ЛНУ ім.І.Франка
English version  
 
 

НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТУ

 
Головне меню
Головна сторінка Iсторiя  та сьогодення Керiвництво Кафедри Лабораторії Магiстратура Аспiрантура Виховна робота Абітурієнтові Наукові видання Рада молодих вчених Прес-служба Iнститут екологiї  iнформацiї Творчий доробок студентів
 
Наші друзі
 

 
 


 

Презентація кіноклубу

 

26 лютого у 303 аудиторії факультету журналістики відбулося відкриття студентського кіноклубу. Свято «Вечір коротких кадрів» зібрало юних журналістів, які разом переглядали короткометражні стрічки, а опісля ділилися своїми враженнями.

«Відвідування клубу дає чудову нагоду відкрити глядачеві  світ кіно, який є глобальним», - переконана інженер телерадіостудії факультету Ольга Чупрей. Крім того, одна з ініціаторів цієї ідеї додає: «Це чудове проведення часу, яке  дозволяє переглядати фільми як студентам, так і викладачам, сприяє зближенню між ними».   

Після вітальних слів Катерини Генсіровської та офіційного старту роботи кіноклубу, присутні поринули у світ короткометражного кіно. Зокрема, першою стрічкою став оскароносний «Paper-man». Чорно-біла стрічка, яка поєднує у собі комп'ютерний і традиційний способи зображення,  увійшла до п'ятірки найкращих короткометражних анімацій 2013-го року. У ній молодий бізнесмен намагається відшукати володарку поцілунку на аркуші паперу, який одного дня через сильний вітер торкнувся його обличчя. Врешті-решт доленосна зустріч таки відбувається…Зворушлива стрічка «Цирк метеликів» показала силу волі головного героя. Вона виражається у непереборному прагненні йти вперед і не здаватися, незважаючи на життєві труднощі та фізичні вади, адже у цьому світі потрібна тяжка боротьба та маленьке диво! У ще одній анімації «Нащадки» зобразили життя квітки, яка мріє побачити світ. Стрічка «Конверт» заснована на реальних подіях, розповіла про жителя колишнього Радянського Союзу, який був неабияким фантазером, протягом багатьох років писав листи по всій планеті на вигадані адреси. Та одного дня стається диво: приходить лист-відповідь  від цілком реального адресата... Завершила кіносеанс  анімація «Фантастичні літаючі книги Моріса Лессмора », яка ще раз підтвердила необхідність кожної особистості черпати нові знання із джерел мудрості, які у цьому мультфільмі дарують світло та веселковість життя, бо якщо

Після аплодисментів за вдало підібраний репертуар кіносеансу глядачі поділилися своїми враженнями. Другокурсник Назар зізнався:  «Найбільше мене вразив фільм «Цирк метеликів». Сила людини не в її повноцінності, а в умінні жити з вадами, у вмінні не здаватися і йти до кінця. На тобі не поставлять хрест, якщо ти сам цього не зробиш».  Першокурсниця Соломія вважає, що фільми, які були представлені, не тільки зачіпають за живе, а й вчать бачити у дрібничках суттєве: «Для мене дуже важливо щоб кіно було не тільки красивим і ефектним, а й мало  сенс». «Кіноклуб створений для того, щоб розвивати та урізноманітнювати студентське дозвілля, збільшувати проведення часу із друзями. Покази будуть дарувати не тільки приємне, а й корисне», - підсумувала Катерина Генсіровська.

Після спільного обговорення стрічок, пропозицій і думок організатори почастували глядачів смачненькими гостинцями. Отож, чекаємо усіх прихильників кіномистецтва та любителів цікаво й пізнавально проводити вільний час щосереди у 302 аудиторії о 18.00. Пориньте у світ кіно із задоволенням!

Юлія Девда