«День практики - 2012»

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Львівський національний університет імені Івана Франка

Факультет журналістики

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Другій науково-практичній студентській конференції «Журналістська практика: студентський літній досвід у сучасних ЗМІ», яка відбудеться 6 грудня 2012 року на факультеті журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка.

Програма конференції передбачає: пленарне засідання, нагородження найкращих номінантів конкурсу та секційні засідання.

Тематичні напрями конференції:

·  Обговорення основних проблем, які виникають у студентів під час літньої практики.

·  Тематична дискусія: «Пошук тем для матеріалів молодих журналістів».

·  Специфіка роботи в редакції: оперативність, відповідальність, співпраця.

·  Молодий журналіст і доступ до інформації.

·  Стандарти журналістики в місцевих, районних, всеукраїнських та іноземних ЗМІ.

·  Обмін досвідом, позитивні та негативні сторони організації літньої навчальної практики, висновки.

Для участі в конференції просимо до  25 листопада 2012 року надіслати заявку, в якій зазначити: відомості про автора (прізвище, ім'я, по батькові, групу, телефон та електронну скриньку), тему доповіді, місце проходження практики на e-mail: konfa.lviv@gmail.com

Окремим файлом надіслати доповідь до 30 листопада 2012 року.

Вимоги до оформлення доповіді:

v                      Обсяг: 1-3 сторінки формату А4. Формат текстового файлу (.rtf) або (.doc).

v                                             Шрифт Tіmes New Roman. Розмір кегля – 14, інтервал – 1,5. Поля по 2 см.

v                      На початку вказати прізвище та ім'я, місце проходження практики та визначити ключову тезу (заголовок доповіді).

Доповіді та матеріали будуть опубліковані після конференції окремим виданням.

«День практики»

Умови конкурсу:

Участь можуть взяти студенти факультету журналістики, матеріали яких рекомендовані кафедрою до конкурсу, та які вже захистили практику.

Студенти подають на кафедру оригінали матеріалів (вирізки, оригінали газетних (журнальних) полос, відео (аудіо) записи сюжетів) із зазначенням прізвища автора та завірені редакційною печаткою.

Нагородження відбудеться під час пленарного засідання конференції. Комісія (декан, заступники декана, завідувачі кафедр, представники ЗМІ) визначатиме найкращі студентські практики та нагороджуватиме переможців за такими номінаціями:

ü                      Золоте перо – найкраща практика в друкованих ЗМІ;

ü                      Золота камера – найкраща практика на ТБ;

ü                      Золотий мікрофон – найкраща практика на радіо;

ü                      Золотий об’єктив – найкраще фото практики;

ü                      Золота стріла – найкраща практика в Інтернет-виданні;

ü                      Проба пера – найкраща навчально-ознайомлювальна практика.

Контактна інформація:

- старости груп;

- голова студентського наукового товариства Галина Сафроньєва.

Тел.: (097) 11 20 228, (093) 880 33 13.