День практики на факультеті журналістики

24 листопада 2011 року на факультеті журналістики стартувала науково-практична студентська конференція «Журналістська практика: студентський літній досвід у сучасних ЗМІ».

«Сьогодні в нас велике свято – День практики», - розпочав конференцію заступник декана з навчально-виховної роботи Ярослав Табінський, наголосивши на тому, що факультет відновлює добру традицію відзначення активних студентів-практикантів.

«Я вдячний Вам за те, що обрали професію журналіста, адже вона надзвичайно цікава, хоч і небезпечна», - зазначив у своєму виступі проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Мар’ян Лозинський.

Декан факультету журналістики Михайло Присяжний звернувся до присутніх: «Тут зібрались усі, хто добре себе зарекомендував під час проходження літньої практики. Вірю, що кожен із Вас стане вправним журналістом».

Окрім обговорення студентських матеріалів, відбулось визначення та нагородження переможців конкурсу «Тріумф практики». Призи у номінації «Золотий об’єктив» вручав видатний фотомайстер Василь Пилип’юк; «Золотий мікрофон» - шеф-редактор телерадіокомпанії «Люкс» Парасковія Дворянин; «Золота камера» - генеральний продюсер телеканалу «ЗІК» Дмитро Добродомов; «Золоте перо» - проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Мар’ян Лозинський, головний редактор «Львівської газети» Ігор Гулик; «Найкращий щоденник» -  доктор історичних наук, письменник Петро Шкраб’юк. Кілька студентів отримали нагороди у номінаціях «Золоте перо від декана факультету журналістики» та «Золоте перо від Спілки журналістів України». Цікаво, що молоді люди мали змогу почути спогади про перші практики від очільників провідних ЗМІ, що, безперечно, стане для них корисним у майбутньому.

Після завершення пленарного засідання конференція продовжила свою роботу в чотирьох секціях, де обговорили низку актуальних питань, щодо специфіки роботи у різноманітних засобах масової інформації, проблем, з якими найчастіше стикаються студенти-журналісти під час проходження практики, а також поділились враженнями та набутим досвідом.

Подібні конференції проводитимуться на факультеті щорічно, адже журналіст – завжди більше практик, аніж теоретик.

Юлія Гриценко