Віталій Портніков розповів студентам про вищу освіту і журналістику

21 вересня 2011 року відомий журналіст Віталій Портніков зустрівся зі студентами факультету журналістики.

Представив гостя проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Мар’ян Лозинський, який виступив організатором зустрічі.

Віталій Портников розповів майбутнім працівникам ЗМІ про свої перші кроки в журналістиці, поділився досвідом, як правильно висвітлювати інформацію, залишатись об’єктивним і змінювати політичну ситуацію в країні: «Журналістика має бути в опозиції до влади, в опозиції до опозиції». Окрім того, своєрідним гаслом – стимулом для творення лише правдивих матеріалів для студентів прозвучали слова: «Той, хто здатен впливати на своїх сучасників чесним текстом, стає володарем думок».

Журналіст розвіяв міфи про те, що якість освіти на різних факультетах є різною: «Вища освіта може лише систематизовувати знання. Усе залежить тільки від Вас».

Віталій Портніков охоче відповів на запитання присутніх, а на завершення відвідав Виставкову залу, де оглянув експозицію фоторобіт студентів факультету журналістики «Кольорові світлописи» і залишив свій схвальний відгук.

Юлія Гриценко