ДЕНЬ ПОЕЗІЇ НА ФАКУЛЬТЕТІ ЖУРНАЛІСТИКИ

21 березня – Всесвітній день поезії. Поезія може стати відповіддю на найгостріші та найглибші духовні запити сучасної людини, але для цього необхідно привернути до неї якнайширшу громадську увагу. Люди святкують цей день, аби розповісти свою історію в поезії, показати свої почуття.

От і студенти факультету журналістики Франкового вишу приєдналися до святкування цього дня. Відбувалося дійство у 103- тій аудиторії факультету. Група ЖРН-24с декламувала улюблені вірші найкращих українських поетів. Тарас Шевченко, Ліна Костенко, Іван Франко, Надія Ковалюк… Організатором була Мирослава Степанівна Рудик, викладач факультету, куратор нашої групи.

У святковому  дійстві участь брали не тільки студенти другого курсу, а й прийшли розказати свої історії у віршах третьокурсники. Причому свої власні. Не просто рядки, в яких хтось себе бачив, а ті, які народжені душею.

Уляна  Пятничук презентувала свій вірш «Ось ластівки летять…»

Вікторія Примак п редставила увазі аудиторії  щойно видану  власну збірку  поезій під назвою «Натхнення у кишенях». Студентка продемонструвала свій талант, своє бачення світу, кохання, дружби та загалом почуттів.

Глядачі оцінили вміння Вікторії  передавати  почуття поезією.

В аудиторії зібралися справжні поціновувачі поезії: викладачі та студенти. Експресії також додавали мелодії скрипки, які супроводжували виступи.

Таким чином це доводить, що поезія жила і житиме вічно. Вона дозволяє виплеснути емоції, залишити по собі слід назавжди будь-кому: студентові, королеві, безхатьку, презеденту… Абсолютно всім, хто щось відчуває і хоче, щоб колись в його рядках інші побачили себе.

Людмила Руденко (жрн-24 с)