Журналісти-переможці!

Викладачі факультету журналістики асистент кафедри теорії і практики журналістики Орест Маєвський та доцент кафедри української преси Ігор Паславський взяли участь у змаганнях з настільного тенісу Спартакіади серед професорсько-викладацького складу та співробітників Львівського національного університету імені Івана Франка.

Команда факультету журналістики впевнено перемогла декілька сетів й за загальною кількістю нарахованих очок зайняла почесне перше місце!

Вітаємо переможців й сподіваємось на передачу переможної естафети молодшим колегам – студентам факультету!