Нагороди до Дня Університету

З нагоди Дня Львівського національного університету Ректор Іван Вакарчук вручив диплом Заслуженого професора Львівського національного університету імені Івана Франка завідувачеві кафедри зарубіжної преси та інформації професору Лосеві Йосипу Дмитровичу.

Ректор також нагородив грамотами викладачів, співробітників і студентів факультету журналістики: доктора наук із соціальних комунікацій, доцента кафедри зарубіжної преси та інформації М. Г. Житарюка, старшого лаборанта кафедри зарубіжної преси та інформації Я. П. Фіалкович, аспірантку кафедри теорії і практики журналістики І. І. Ніронович-Качмар, студентів четвертого курсу денного навчання М. Павлика та Т. Назарука.

Вітаємо наших колег і бажаємо їм творчої наснаги, успіхів у нових відкриттях!

Андрій Яценко