Журналісти провели «Що?Де?Коли?»

Студенти факультету журналістики провели інтелектуальну гру «Що? Де? Коли?», яку зініціювала Студентська рада. Відбувся захід в антикафе «Комуна».

Організатор та ведуча заходу
студентка-другокурсниця Вероніка Родіонова підготувала дуже цікаві запитання, відповідями на які учасники могли продемонструвати свої знання та здібності до логічних міркувань. Стосовно складу команд та підготовки гри, організаторка каже: «На нашому факультеті порівняно не так вже й багато заходів для дозвілля, тому, аби не пасти задніх, ми влаштували інтелектуальну гру. Найактивніший, звісно, перший курс, у них повно ентузіазму, вони представили 4 з 6 команд! Надзвичайно приємно, що участь взяв навіть п'ятий курс. А от 3 і 4 поки що залишились осторонь. Питання складала я та один із суддів, а також брали з наших старих ігор різних ліг».

Детальніше про команд
и, їх назви та капітанів:
– «Мешти», збірна 1 курсу, капітан команди
Богдан Осяк.
– «Not Bad», представники 1 курсу (16 і 12 групи), капітан
Тетяна Гембара.
– «Ми-історія», складалась команда із 11 і 15 груп 1 курсу, очолювала її
Олена Умрихіна.
– «No name», ще одна збірна першокурсників(14 і 16 груп), капітан
ом якої була Сабіна Обухова.
– «Майдануті», представники 2 курсу, капітан
Віталій Савчук.
– «Дай п"ять», команда 5 курсу, яку очолював Ярема Чуйко.

Гр
у проводили у два тури: перший тур – дванадцять питань; другий тур – двадцять чотири. Кожна правильна відповідь оцінювалась в один бал. У результаті, перемогу у напруженій боротьбі здобула команда «Ми –історія».  Срібними призерами стали учасники команди «Мешти», бронзу виборола команда «Not Bad». Переможців нагородили грамотами й  солодкими подарунками – смачними тортами. Гра пройшла у дружній та спокійній атмосфері, але все-таки конкуренція та «мозкова» діяльність значно «підігрівали» приміщення. Студенти показали належний рівень знань та дружню командну гру.

Роман Щербан, учасник команди
  «No name», ділиться із враженнями: "Мені дуже сподобалась ця ініціатива. Як на мене, все було на високому рівні. Відповідально та старанно віднеслися до організації гри, сформували хороший склад журі, підібрали цікаві запитання . Протягом всієї гри я відчував цю атмосферу суперництва і, водночас, насолоду від розв'язання, пошуку відповідей на запитання... Гарна компанія, ну і чудове місце проведення цього заходу.З радістю візьму участь в наступних іграх!»
Сабіна Обухова, капітан команди
«No name» додає: «Вважаю ,що проводити студентське дозвілля в такий спосіб є корисно й водночас яскраво».

Капітан п’ятикурсників Ярема Чуйко каже: «мені сподобалась організація, проте дивує, що таку гру проігнорували студенти третого й четвертого курсів, та й керівництво не долучилося. Мабуть, для них такі заходи не є пріоритетними».

Дякуємо всім учасникам, які взяли участь в цій грі, а також її організаторам До нових зустрічей у нашому інтелектуальному клубі!

Оксана Груба

Фото Тетяни Гембари