ЛНУ ім.І.Франка
English version  
 
 

НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТУ

 
Головне меню
Головна сторінка Iсторiя  та сьогодення Керiвництво Кафедри Лабораторії Магiстратура Аспiрантура Виховна робота Абітурієнтові Наукові видання Рада молодих вчених Прес-служба Iнститут екологiї  iнформацiї Творчий доробок студентів
 
Наші друзі
 

 
 


 

Шануймо й оберігаймо нашу рідну українську мову!

 

9 листопада 2011 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відзначили День української писемності та мови, вшанували пам’ять Нестора Літописця.

На факультеті журналістики студенти підготували тематичні стінгазети, взяли участь в урочистому засіданні з нагоди свята. Журналісти представили мультимедійну презентацію та виголосили доповіді, у яких йшлося про те, що українська мова ніколи не буде забутою і втраченою, допоки є «внуки славних українців, які берегли її у важкі часи». Учасники засідання закцентували також увагу на ролі перших будителів українського народного духу на Галичині.

Під керівництвом асистента кафедри мови засобів масової інформації Ольги Щур студенти-першокурсники підготували літературно-музичну композицію, під час якої прозвучала їхня авторська поезія.

За матеріалами Прес – центру Університету

Фото Марини Шуміліної