Шануймо й оберігаймо нашу рідну українську мову!

9 листопада 2011 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відзначили День української писемності та мови, вшанували пам’ять Нестора Літописця.

На факультеті журналістики студенти підготували тематичні стінгазети, взяли участь в урочистому засіданні з нагоди свята. Журналісти представили мультимедійну презентацію та виголосили доповіді, у яких йшлося про те, що українська мова ніколи не буде забутою і втраченою, допоки є «внуки славних українців, які берегли її у важкі часи». Учасники засідання закцентували також увагу на ролі перших будителів українського народного духу на Галичині.

Під керівництвом асистента кафедри мови засобів масової інформації Ольги Щур студенти-першокурсники підготували літературно-музичну композицію, під час якої прозвучала їхня авторська поезія.

За матеріалами Прес – центру Університету

Фото Марини Шуміліної