Благодійний турнір з міні-футболу

В переддень Святого Миколая студенти факультету журналістики взяли участь у благодійному турнір із міні-футболу. Спортивне свято відбулось 9 грудня у приміщенні спорткомплексу Львівського національного університету імені Івана Франка.

Ініціаторами та організаторами дійства стали Студентська рада та профбюро студентів факультету. Участь у турнірі також взяли викладачі, випускники та команда  редакції «24 каналу»

Основна мета заходу – зібрати кошти, за які студенти факультету журналістики придбають подарунки дітям-сиротам зі школи-інтернату села Лаврів, що на Старосамбірщині.  «Приємно, що люди відгукуються на чужу біду і прагнуть допомогти. Турнір незважаючи на свій любительський характер, виявився напрочуд ефектним та завзятим. Усі прагнули перемоги», - розповідає один із організаторів, Іван Пикус.

Змагання з міні-футболу охоплювало три частини. Перша з них була відбірковою і складалася із трьох групових підходів. Другий етап – два  півфінали, у ході яких визначилися фіналісти змагання. Ними стали команда IV-го курсу та гравці «24 каналу». Впродовж матчу трималася інтрига, оскільки жодна з команд не хотіла здаватись. Після запеклої боротьби настав час серії пенальті. За кількістю забитих перемогу здобули гості турніру -  команда «24 каналу», відповідно ІІ-ге  місце отримали студенти 4-го курсу, а  ІІІ-тє місце технічною  перемогою отримала команда 2-го курсу. Всі учасники змагання продемонстрували хороші спортивні навички й передали частинку азарту глядачам та уболівальникам.

Після завершення фінальної гри заступник декана факультету журналістики Ярослав Табінський вручив грамоти переможцям й учасникам змагань та подякував за організацію благодійного турніру, адже така акція  допоможе подарувати мешканцям дитячого будинку маленьку казку на День Святого Миколая.

Фото Мар'яна Павлика