Майстер-клас від Ростислава Крамара

На запрошення кафедри зарубіжної преси та інформації 27 березня майстер-клас для студентів факультету журналістики провів кореспондент української редакції Радіо Свобода у Польщі Ростислав Крамар. Студенти мали змогу ґрунтовно ознайомитися з особливостями роботи кореспондента на радіо, а також зі специфікою підготовки різножанрових радіоматеріалів на одному з найавторитетніших радіо. Львівський національний університет імені Івана Франка – єдиний навчальний заклад, у якому вже 15 років студенти мають можливість слухати спецкурс Радіо Свобода”.

Наступний майстер-клас Ростислава Крамара заплановано на понеділок, 1 квітня о 13.30 в ауд. 303.