Молоді журналісти побували у Львівській обласній державній телерадіокомпанії

Студенти першого курсу факультету журналістики 29 березня 2011 року відвідали Львівську обласну державну телерадіокомпанію. Майбутні журналісти взяли участь у науково-практичному семінарі «Молодий тележурналіст. Проблеми професійної практики».

У актовій залі студенти зустрілися з Генеральним директором ЛОДТРК Володимирем Палигою, заступником Генерального директора з питань телебачення Ярославом Фейлом, головним режисером Мирославом Мединським та директором дирекції літературно-мистецьких, музичних, молодіжних та дитячих програм Олегом Климовичем. Учасники семінару обговорили особливості роботи на телебаченні, сучасні вимоги до тележурналіста, а також розповіли про роботу підрозділів Львівського телебачення та практичне використання теоретичних навиків у журналістській діяльності.

Після закінчення семінару координатори зустрічі викладачі факультету журналістики Орест Богданович Маєвський та Ярослав Ігорович Табінський разом зі студентами першого курсу відвідали ключові виробничі блоки студії Львівського телебачення.