Науково-методичний семінар

факультет журналістики ЛНУ ім. Івана Франка,
вул. Генерала Чупринки, 49, ауд. 208

Учасники:

• викладачі кафедри української преси к. філол. н., доц. Федір Дисак, к. філол. н., доц. Ігор Моторнюк, к. філол. н., доц. Мирослав Трофимук;

• викладачі кафедри зарубіжної преси та інформації к. філол. н., доц. Тетяна Хоменко, асист. Микола Рашкевич, асист. Марія Титаренко, асист. Андрій Мельник;

• представники деканату та студентського колективу.

Запрошені експерти: д. філол. н., проф. Валерій Корнійчук, к. філол. н., доц. Володимир Микитюк, к. філол. н., доц. Назар Федорак.

Модератор – к. філол. н., доц. Богдан Тихолоз.

Запитання до обговорення:

1. Зміст літературної освіти студентів-журналістів: специфіка, проблеми, шляхи модернізації.
2. Можливість та доцільність інтеграції курсів історії літератури та публіцистики.
3. Система оцінювання навчальних досягнень студентів із дисциплін літературного циклу: критерії, форми та методи поточного й підсумкового контролю.
4. Оптимізація навчального плану та робочих навчальних програм із дисциплін літературного циклу.
5. Проблеми матеріально-технічного забезпечення викладання літературних курсів.

Запрошуємо всіх зацікавлених!

За довідками звертатися до доц. Б. Тихолоза (кафедра ТПЖ, ауд. 202, тел. 239-46-83)