Найпрекраснішій і найчарівнішій Баттерфляй присвячується…

Нещодавно виповнилося 140 років з дня народження геніальної української оперної співачки та педагога Соломії Крушельницької. З нагоди цього свята 27 вересня студенти 15-ї групи разом з порадником Наталією Войтович підготували літературно-музичну композицію, яку представили у Глядацькій залі Центру культури та дозвілля.

Зі вступним словом перед студентами виступила Надія Труш, керівник літературного відділу Львівського національного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької. Вона розповіла про історію театру та вплив творчості видатної співачки на світову культуру. Адже портрет Соломії Амвросіївни розміщений у славнозвісному італійському театрі «Ла Скала» поряд із видатними співаками та композиторами Європи.

Дійство розпочиналося і закінчувалося під музичний супровід фортепіано, що передало піднесений настрій учасників усім глядачам. Студенти-першокурсники зуміли відтворити життя Соломії Крушельницької, читаючи прекрасні вірші та розповідаючи про її звершення. Все це супроводжувалося показом портретного теленарису про видатну оперну співачку, яка своїм голосом зуміла зачарувати тисячі слухачів Мілана, Парижа, Риму, Неаполя, Лісабона, Мадрида, Петербурга, Варшави. Найпрестижніші театри світу запрошували її виступати на своїх сценах. А в Аргентині Крушельницька стала настільки популярною, що на урочистому святкуванні 100-річчя незалежності країни виконувала державний гімн.н.н.

Жінка-легенда, яка підкорила увесь світ, цього вечора вкотре ожила у стінах нашого Університету та в серцях щирих прихильників її таланту.у.у.

Анна Саган