Журналісти вдруге провели «Що?Де?Коли?»

17 березня 2015 року в антикафе «Комуна» вдруге відбулася інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?»

Організувала і вела захід студентка-другокурсниця Вероніка Родіонова, яка згадує: «Ми з моїми друзями завжди грали «Що? Де? Коли?» в коледжі, коли навчалися, в Політехніці грали та за область. Нам дуже подобалась ця гра, вона нам легко давалась. А в якийсь момент все затихло, однак тут, на факультеті журналістики, з’явилася можливість зробити ще один турнір, і вже не як учасник, а організатор. Запитання я складаю сама, також допомагають мої друзі, а деякі із завдань ми беремо зі своїх старих турнірів».

Участь у грі взяли шість команд: «Ми – історія» (представники 11 та 15 груп першого курсу, переможці першої гри, капітан команди – Олена Омбрихіна); «Майдануті» (студенти другого курсу на чолі Віталієм Савчуком); «Витончений елітаріум» (команда 1 курсу, яку очолив Богдан Осяк); «Гарячий журфак» (представниці 2 курсу, капітан – Дарія Зубрицька); «Друззя Друзя», (студенти 2 та 3 курсу, яку очолював Владислав Крилевський) і «Зелені дуби», (збірна 1 та 2 курсу, капітаном якої був Роман Щербан).

Гру провели у два етапи, який охоплював по дванадцять запитань у кожному. Згідно з попередніми правилами одна правильна відповідь оцінювалася в один бал. Після того, як ведуча виголошувала запитання , в учасників була одна хвилина, щоб написати відповідь, яку потрібно було здати за 10 секунд до закінчення часу. Якщо учасники не вклались у цей час – відповідь вважали недійсною. Найулюбленішим завданням команд було відгадати, що саме сховали в чорній коробці, звичайно, за допомогою загадки. Серед предметів був чорний пістолет, а також багет, який пообіцяли вручити команді, яка дасть найоригінальнішу відповідь.

Перемогу в інтелектуальній боротьбі здобула команда « Гарячий журфак». Капітан Дарія Зубрицька разом із командою поділилась враженнями: « Ми відчуваємо ейфорію, дуже вдячні організатору і хочемо, щоб такі події відбувались частіше. Ми прийдемо ще». Срібло отримала команда «Ми - історія», бронзу вибороли «Друззя Друзя», які також одержали приз за найкреативніше оформлення відповідей. Переможці отримали грамоти, а також смачні подарунки. Учасники залишились задоволеними, адже це чудовий спосіб продемонструвати свій рівень знань, швидкість мислення та роботу в команді.

Ільків Олена

Фото Ольги Кудерявець