ЛНУ ім.І.Франка
English version  
 
 

НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТУ

 
Головне меню
Головна сторінка Iсторiя  та сьогодення Керiвництво Кафедри Лабораторії Магiстратура Аспiрантура Виховна робота Абітурієнтові Наукові видання Рада молодих вчених Прес-служба Iнститут екологiї  iнформацiї Творчий доробок студентів
 
Наші друзі
 

 
 


 

«Львівська школа журналістики наповнена силою українського народу!»

Факультет журналістики знову переповнений. В аудиторіях -ті, хто не боїться випробувати власні сили, аби згодом стати лицарем Правди та Слова. Щодня понад 50 абітурієнтів проходять творчий конкурс - у розпорядженні майбутніх спудеїв дві теми та дві години, щоб написати власний матеріал та здивувати оригінальністю екзаменаційну комісію. Поки випускники мають напружену пору вступниної кампанії, ми вирішили поцікавитися у них, чому вони обирають саме львівську школу журналістики.

 Юлія, м. Хмельницький

Я вже отримую першу освіту на заочному відділенні історичного факультету. А на журналістику мене привів потяг до пізнання та очікування чогось справді захопливого.

 

Микола, Івана-Франківська обл.

Вступ на факультет журналістики – спонтанне рішення. Сюди мене привели шаленість та драйв Львова. Я очікую усі 5 років перебувати у вирі знань та ідей. Приємно, що цей факультет мене зустрів простими і цікавими темами творчих випробувань. 

 

 Даря, м. Житомир

Я думала, що журналістика – це хобі, але зараз розумію, що це покликання мого життя. Оскільки живу в Житомирі, а Львів - на заході України, хочу тут почати нове життя. А львівська школа журналістики – це щось цікаве і європейське. 

 

Ярослав, м. Львів

Прийшов сюди випробувати себе: як я пишу і що пишу. Бо журналіст, який не пише – мертвий. 

 

Світлана, м. Тернопіль

На факультет журналістики я приїхала по освіту. Зараз розумію, що навіть не хочу повертатись додому, бо в цього міста – особлива душа. 

 

Іван, м. Львів

Журналістика – база для всього. Вона завжди допомагає розвиватись, тому я тут. 

 

Юлія, м. Вінниця

Ще зі шкільної парти прагнула навчатись у цьому університеті на факультеті журналістики. Я знаю, що тільки тут можу отримати ту освіту, про яку мріяла все життя, адже львівська школа журналістики наповнена силою українського народу.

 

 

Маряна Сич

         Фото Мар’р’р’яна Павлика