Львівський національний університет імені Івана Франка

Факультет журналістики

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній студентській конференції «Сучасний український медіапростір в умовах глобалізаційних процесів», яка відбудеться 6-7 травня 2010 року на факультеті журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка.

Програма конференції передбачає: пленарні засідання, роботу в секціях, а також майстер-класи.

Наукова проблематика конференції:

• стан сучасної преси в умовах глобалізацій них процесів;

• мовний аспект журналістської творчості;

• інтернет-журналістика як частина глобалізаційного медіа-простору;

• радіо і телебачення у медіа просторі України: стан, зміни і перспективи;

• етичні норми в роботі журналіста;

• сучасна реклама: особливості впливу на становлення світогляду молоді.

Для участі в конференції просимо надіслати до 15 квітня 2010 року заявку, в якій зазначити: тему доповіді та відомості про автора (прізвище, ім'я, по батькові, факультет, курс, спеціальність, місце навчання, телефон та електронну скриньку) на e-mail: konfa.lviv@gmail.com та/або homenko.tet@gmail.com Прохання також вказати, чи потрібне бронювання місць в хостелі.

До 15 квітня 2010 року також просимо надіслати тези в обсязі 1,5-3 сторінки, які плануємо опублікувати до конференції.

Вимоги до оформлення тез доповіді:

• Обсяг до 3 сторінок А4. Формат Word або RTF.

• Шрифт Tіmes New Roman. Розмір кегля – 14, інтервал 1,5. Усі поля по 2 см.

• На першій сторінці вказати: прізвище, ім’я та по-батькові, номер контактного телефону, курс навчання, назву навчального закладу, місто, країну (в дужках) – праворуч зверху над назвою.

• Назва тез доповіді виділяється по центру.

• Посилання в тексті оформлюються в квадратних дужках із вказанням номера джерела у списку Літератури і номера сторінки [1, с. 25].

• Джерела в списку Літератури розміщуються за абеткою й оформляються відповідно до діючих вимог.

• У тексті використовується дефіс "-", який не відділяється пропусками, і тире "", яке відділяється з обох боків пропусками. Перед розділовими знаками пропуск не ставиться, а після них ставиться. Дужки та лапки безпосередньо охоплюють текстовий блок і відділяються лише зовні пропусками.

Протягом 2 днів після відправлення заявки на участь у конференції на ваш e-mail буде надіслано звітне повідомлення «Заявку прийнято» У разі якщо звіт на підтвердження Вам не надійде – відправте заявку ще раз або зателефонуйте.

Фінансові умови:
Витрати на проживання та харчування здійснюються учасником конференції за власний рахунок, або за рахунок ВНЗ, що відряджає. При потребі може здійснюватись бронювання місць в студентських хостелах.

Координати:
Львівський національний університет імені Івана Франка

Факультет журналістики

вул. Генерала Чупринки, 49

м. Львів, 79044

Контактні телефони:
8(032)239-40-34, 8(097)868-91-40 Тетяна Миколаївна Хоменко
8(097)907-97-02 Наталія Олегівна Войтович.