На факультеті розпочинає роботу кіноклуб

Студент на власний розсуд обирає, як проводити свій вільний від навчання час: продовжувати його за книгами, розділяти разом із друзями, відвідувати художні виставки, галереї, театри, прогулюватися містом чи протягом хвилин відпочинку перебувати  наодинці  зі всесвітньою мережею Інтернет. Та якому способу не віддав би перевагу кожен, дозвілля повинне бути якісним і корисним.

Чудову нагоду культурно відпочити відтепер надаватиме кіноклуб, який уже цього тижня розпочинає своє функціонування на нашому факультеті.  Ідея створення цього невеличкого  осередку культурного дозвілля належить студенткам-третьокурсницям Катерині Генсіровській і Софії Савці.

Сеанси перегляду фільмів відбуватимуться щосереди. Як обіцяють організатори, спектр кінокартин буде доволі різноманітний: від художніх короткометражок до голлівудських шедеврів. Цінність несе клуб і в тому, що у візуальний спосіб надаватиме його відвідувачам знання про журналістику, адже у програмі передбачено стрічки, що стосуються професійної діяльності мас-медійників.

Перший кіносеанс відбудеться 26 лютого в приміщенні 303-ї аудиторії о 18 годині. Власне, саме тоді буде офіційне відкриття клубу та перегляд першого короткометражного фільму. Тож очікуємо усіх юних журналістів на презентації. Почерпніть естетичну насолоду зі світу кіно!