Читацька конференція для молоді й освітян на тему: «Історія – розмова про майбутнє»

17 листопада о 14:00 в актовій залі Головного корпусу Національного університету «Львівська Політехніка» за адресою вул. С. Бандери, 12 відбудеться читацька конференція для молоді й освітян на тему: «Історія – розмова про майбутнє».

У ході конференції пройде зустріч із головним редактором щоденної всеукраїнської газети «День» Ларисою Олексіївною Івшиною. До відкритої дискусії запрошуються студенти, педагоги вищих та середніх навчальних закладів, старшокласники. У відвертій дискусії всі учасники зможуть висловити власні погляди на гострі та «закриті» багато років історичні події, посперечатися щодо актуальних питань сьогодення. А також дізнатися більше про ексклюзивну серію книг під загальною назвою «Бібліотека газети «День», започатковану виданням. Найактивніші учасники отримають книги з «Бібліотеки «Дня» у подарунок від головного редактора.

Газета «День» традиційно приділяє особливу увагу історичним та просвітницьким темам, які об’єктивно та по-новому висвітлюють маловідомі сторінки з історії України. «День» має на меті «розкомплексувати» сприйняття власної історії українською громадськістю та особливо –молоддю. Саме з таких газетних публікацій складається «Бібліотека газети «День». Кожна з них заслуговує окремого обговорення, яке і відбудеться в ході читацької конференції. Зокрема, буде представлено нове видання серії – двотомник «Екстракт +200».

Книги «Бібліотеки газети «День» (на сьогодні їх вже 11) мають гриф «Для використання як допоміжної літератури в навчальному процесі середньої школи» від Міністерства освіти і науки України, наданий за поданням Академії педагогічних наук. Це безпрецедентний випадок, оскільки книги створювалися на основі газетних матеріалів і призначалися для фахівців. Тепер ці видання стали путівником сторінками історії України для багатьох допитливих та ерудованих представників юнацтва.

До участі у конференції запрошені представники обласних та місцевих органів влади, студенти, викладачі, професори університетів, директори книжкових магазинів та бібліотек, представники ЗМІ. Перебіг дискусії буде висвітлений на сторінках газети «День» та в місцевих друкованих виданнях.

Партнер конференції – Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою.

Вхід на читацьку конференцію ВІЛЬНИЙ.

З питань акредитації, а також організаційних питань звертайтеся:
Інесса Поліщук, спеціаліст із РR газети «День»
т\ф. (044) 414-98-20, 096-456-03-94
e-mail: pr@day.kiev.ua
www.day.kiev.ua

Заплановано також зустріч Лариси Івшиної зі студентами та викладачами факультету журналістики.