Посібник «Інтернет-журналістика» професора Бориса Потятиника

Надшвидкий розвиток комунікативних технологій дає змогу говорити про найсучасніший різновид мас-медій – Інтернет-журналістику. Питанням становлення та розвитку мультимедійної журналістики присвячений посібник професора кафедри радіомовлення та телебачення Бориса Потятиника, який презентували в рамках ХVII міжнародного Форуму видавців у Львові на факультеті журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка.

Це одне з перших в Україні видання, що розглядає Інтернет-журналістику як історично четверту (після преси, радіо, телебачення) модифікацію журналістики. Посібник присвячений покійному професорові Володимиру Здоровезі. Автор «Інтернет-журналістики» не лише з’ясував онтологічні питання мережевої журналістики, а й окреслив перспективи її розвитку. Професор Борис Потятиник дав цінні практичні поради майбутнім журналістам щодо підготовки контенту та техніки написання текстів для мережі.

Посібник згідно з окресленою тематикою містить три розділи: «Що це таке?», «Як це робити?», «Що далі?», а також короткий термінологічний словник та завдання для самостійної роботи. У додатки посібника включено перекладені фрагменти статей з відомих закордонних видань, що розглядають філософію та психологію онлайн-журналістики. Книга буде корисною для науковців та студентів факультетів і відділень журналістики, соціальних комунікацій, журналістів-практиків і для всіх, хто цікавиться Інтернет-журналістикою.