Усі на «ІНТЕР»!

23 листопада у приміщенні 307-ої аудиторії факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася зустріч студентів із представниками телеканалу «Інтер»: головними менеджерами з добору персоналу Іриною Давискибою та Олесею Дідик. Гості ознайомили майбутніх мас-медійників із функціонуванням провідного телеканалу України, охарактеризували його холдинг, розповіли про медіа-освітній проект «Інтер школа», підказали, як можна пройти практику на телеканалі та підготували студентам сюрприз, влаштувавши міні-каситинг.

«Ми їздимо по найкращих ВНЗ України, де викладає сильна професура, яка протягом багатьох років готує грамотних фахівців, налагоджуємо ділові контакти із закладами, шукаємо молодих амбіційних особистостей і заохочуємо до проходження практики на каналі, - зізнаються Ірина з Олесею. - Саме такою є наша мета».

Привітавшись з учасниками події, представники телеканалу  розпочали зустріч із невеличкого екскурсу. Розповідали про те, коли «Інтер» почав своє існування та як після першого виходу в ефір   розвивався далі, перетворившись в один із найбільших вітчизняних медіа-холдингів. Присутні побачили презентацію «Ти потрібен сучасному телебаченню» та невеличкий відеоролик, які  відображали стан «Інтера» сьогодні та розвиток його «дітища», до якого входить низка телеканалів, що  зараз також займають хороші позиції на інформаційній телевізійній арені. Саме такими є один із  п'яти найпопулярніших телеканалів України  «НТН», молодіжні музичні канали «MTV Україна» та «Ентер музика»,   привабливі для широкої аудиторії «Інтер+» та «Ентер фільм», аналог американського «Discovery», пізнавальний телеканал «Мега», орієнтовані на глядачів прекрасної половини людства «К1» та «К2» і «Піксель», створений для прихильників мультфільмів – дітей. Окрім характеристики цих телеканалів, присутні студенти дізналися про партнерів глобальної медіа-групи «Інтера». Ними є компанія  «07-Продакшн», яка займається підготовкою документальних фільмів, що стосуються різноманітних тем, виробництвом розважальних програм і створенням художніх фільмів та серіалів; продакшн-студія «НІС», я що готує для глядачів медіа-групи інформаційні матеріали - новини  та  «Так треба продакшн», яка озвучує фільми та займається дубляжем кіно українською мовою. Під час демонстрування презентації та відео, присутні ознайомилися із найпопулярнішими шоу на «Інтері», які вже декілька років поспіль тримають пальму першості найкращих проектів вітчизняного телебачення. Також студенти довідалися  про головні умови проходження виробничої журналістської практики.

2006 року телеканал «Інтер», за словами Ірини та Олесі, здійснив справжній прорив в українському теле - просторі, створивши медіа-освітній проект «Інтер школа». Студенти дізналися, що кількість бажаючих оволодіти азами телевізійних професій, підвищити свою кваліфікацію чи здобути нову професію із кожним роком зростає. Оскільки таке навчання обіцяє привабливу перспективу – її випускників зараховують до резерву працівників телеканалу, а найкращих та найпродуктивніших працевлаштовують на ньому. У ході зустрічі менеджери демонстрували міні-ролики випускників «Інтер школи», які стосувалися дітей-сиріт, продажу голосів перед виборами та безпеки на автодорогах. Вони носили виховну мету для аудиторії.

Після основної частини зустрічі, студенти поспілкувалися з Іриною та Олесею, поставивши їм різноманітні запитання. Оскільки представники телеканалу приїздили із власним технічним забезпеченням, вони влаштували для усіх бажаючих кастинг. Його завдання полягало в тому, що на камеру майбутні журналісти повинні були трішечки розповісти про себе, а після цього, на вибір, зачитати новину про найбільший радіотелескоп, уривок про зіркові таланти із розважальної програми «Народжені сяяти» та вітальні слова ведучої  Юлії Литвиненко із дискусійного проекту «Розбір польотів».

Один за одним студенти виходили радісні та щасливі, оскільки отримали іскорку надії на проходження практики, а в майбутньому, можливо, на працевлаштування на провідному телеканалі України.

Фото Марини Шуміліної