Зустріч з ізраїльським письменником Ігорем Губерманом

17 вересня 2010 року відбулася зустріч студентів і викладачів кафедри зарубіжної преси та інформації з ізраїльським письменником Ігорем Губерманом.

Приводом для розмови стала нова книжка пана Губермана «Путівник країною сіонських мудреців» («Путеводитель страной сионских мудрецов»), яка побачила світ у співавторстві з митцем Олександром Окунем.

Проте дискусія усе ж зосередилась не на творчості письменника, а на політичних та історичних питаннях. Гість розповів про своє бачення ізраїльсько-палестинського конфлікту, загрозу «ісламського» тероризму, а також фактори, які можуть спричинити нову глобальну війну. Він також зауважив, що не любить політики і не досить добре у ній розуміється.

Пан Губерман розповів присутнім про особливості життя в Ізраїлі емігрантів із колишнього СРСР, ілюструючи свій виклад прикладами з історії та анекдотами.

Гостру і жваву дискусію викликало питання про позицію Ізраїлю щодо визнання Голодомору в Україні 1932-1933 років геноцидом проти українського народу.

Андрій МЕЛЬНИК, асистент кафедри зарубіжної преси та інформації