Львівські виші вшанували Героїв Небесної Сотні

19 лютого 2015 року молодь Львова мовчазною ходою вшанувала Героїв Небесної Сотні і тих, хто загинув на Сході. ЇЇ гаслом стали слова: «Ми збережемо віру!», аби люди не забували своїх захисників. Подію організувала Студентська рада Львова.

Студенти вишів Львова, школярі та просто небайдужі люди пройшли вулицями міста, аби згадати та подякувати тим, хто гідно стояв на варті наших мрій про свободу. Після формування колони біля Львівського національного університету імені Івана Франка учасники акції вирушили до памятника Тарасові Шевченкові. Там відправили панихиду за душі загиблих, після якої присутні заспівали Гімн України. Окрім цього, на банер, який стояв на площі біля пам’ятника, люди мали змогу приклеїти зроблені власноруч маки. Найближчим часом цю конструкцію перевезуть до Київського музею національної пам’яті.

Студентський мер Львова Євген Филипець зазначив, що саме такі заходи є частинкою патріотичного виховання свідомої української молоді. Розуміння того, що хтось віддає за тебе своє життя, стає підґрунтям для більш осмислених дій нового покоління.

Згадавши події Революції Гідності, мер Львова Андрій Садовий сказав: «Перед нами всіма все ще дуже важка дорога, проте завтрашній день залежить від кожного з нас. Наше бажання змінити себе, мужність бути чесним, мати гідність – усе це легко лише на словах, тому потрібно прикладати колосальні зусилля, аби досягнути поставленої мети».

Ольга Шинкарук

Фото Олега Вівчарика