Студенти-журналісти вшанували пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років

22 листопада 2011 року на факультеті журналістики відбувся вечір пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій.

Зі вступним словом до присутніх звернувся заступник декана з навчально-виховної роботи Ярослав Табінський, який нагадав молодшим колегам, що «у 1932–1933 роках життя було найціннішим джерелом».

Ведучими дійства були студенти другого курсу Софія Савка та Михайло Тимуляк. Через екскурси в історію студенти згадали про трагічне минуле українців, щирими тихими розмовами, поєднаними з майстерним акторським читанням поезії та спогадів очевидців, торкнулися щемливим сумом серця глядача, не залишили його байдужим.

На завершення факультетська спільнота виклала зі запалених свічок хрест та напис «1932–33», вшанувала пам’ять тих, хто загинув у страшні часи Голодомору, хвилиною мовчання.

Юлія Гриценко