Першочервневий флеш-моб

У рамках культурної програми Міжнародного дня захисту дітей 1 червня на площі Ринок відбувся святковий флеш-моб, участь в якому взяли студенти Львівського національного університету імені Івана Франка. Більше півтори сотні юних активістів перед входом у Львівську міську раду взялись за руки та виклали фразу «Тук-тук, я малюк» і, промовивши її, випустили у небо повітряні кульки. Організатором заходу стала телекомпанія «Гал-ТБ», яка і проводила знімання. Усі, хто взяли участь у флеш-мобі, отримали на згадку фірмові футболки від організаторів. До спільної події долучилися і студенти факультету журналістики.

«Ми порадились і вирішили, що цю дату у календарі оминути не можна. Вигадали конкурси, подарунки, а ідея флеш-мобу якось виникла сама собою», - зізнається керівник проекту Іванна Федів. Ведуча додає, що на таку ідею наштовхнули самі герої програми "Тук-тук, я малюк" – діти, які захотіли познайомитись між собою і провести час разом.

Як розповідає Іванна Федів, гасло акції "Знайди час на дитину-збудуй щасливу родину» цілком відповідає своїй меті – спонукати батьків і дітей проводити дозвілля разом. «У сучасних батьків є час на все, окрім дітей, сьогодні їх бавлять няні та бабусі з дідусями», - зазначає організаторка.

Одна з учасниць флеш-мобу, студентка другого курсу факультету журналістики Уляна Лаврик вважає, що такий захід сприяє гуртуванню студентської спільноти, об'єднує її для благородної справи: «Для нас, журналістів, допомога при фільмуванні цієї програми має надособливе значення, адже хотілось підтримати своїх колег».

Що є найціннішим для батьків? Бути разом із дитиною і бачити її щасливу усмішку. Що є скарбом для дітей? Відчувати тепло і турботу мами й тата. Тому батьки повинні не забувати про своїх дітей, спілкуватися з ними та дарувати один одному радість!