У гості до зірок телеекрана

Прес-конференція та екскурсія виробничими блоками, яку організувало керівництво факультету журналістики та генеральний директор ЛОДТРК Ярослав Климович, допомогла студентам 1-го курсу ознайомитися з технічною базою Львівського телебачення, особливостями роботи тележурналіста, краще осмислити моральну відповідальність за слово, що звучить в ефірі. Журналісти-початківці познайомилися із зірками телеекрану, а також опанували перші ази майстерності тележурналіста. Ця зустріч допомогла не лише збагнути весь процес роботи на телебаченні, а й стала основою для подальшої співпраці, зокрема під час проходження навчально-ознайомлювальної практики, студентів факультету журналістики та представників обласного телебачення.